آشنایی با الگریتم پنگوئن

آشنایی با الگریتم پنگوئن
آشنایی با الگریتم پنگوئن

آشنایی با الگریتم پنگوئن

موتور جستجوی گوگل در آوریل 2012 الگریتمی برای کمک به الگریتم پاندا رونمایی کرد وظیفه این الگریتم مبارزه با سایت هایی بود که می خواستند به نحوی الگریتم پاندا را فریب دهند.

مثال هایی از ترفند های کاربران متقلب:

با لینک های بیار زیاد و محتوای بی کیفیت در راس رده بندی های گوگل قراربگیرند یا امکانی فراهم می کردند که با جستجوی عنوان مورد نظر وارد سایتی می شدید که به هیچ وجه ربطی به عنوان سرچ شده شما نداشته همچون صفحه های Pop Up و از این دست.و یا به خاطر اینکه گوگل بر تعداد لینک های ارسال شده به سایت امتیاز و رتبه بالاتری اعطا می نمود از این رو افرادی سودجو با لینک های بسیار زیادی را با ترفند های گوناگون به سایت خود روانه می کردند. از این جهت این الگریتم که با نام الگریتم پنگوئن نام گذاری شد این قبیل سایت ها را جریمه می کند.که این جریمه خارج کردن سایت ها از فهرست نتایج جستجوی گوگل می باشد که به آن در اصطلاح پنالتی آلایز (Penalty Alize) می گویند.

آشنایی با الگریتم پنگوئن کلینیک سئو

 

با این گونه جریمه ها الگریتم پنگوئن به عنوان پلیس بد شناخته شد و از طرفی الگریتم پاندا به خاطر فاکتور های اراده شده جهت برخورداری از رتبه خوب در نتایج گوگل به عنوان پلیس خوب شناخته شد.

پیام گوگل در بروزرسانی الگریتم ها:

« پیامی که گوگل جهت سئو سایت در قالب یک قائده کلی به مدیران وب سایت ها و وب مستر ها درباره بروزرسانی الگریتم های جستجوی خود ارائه می نماید این است:اگر شما از روش های کلاه سیاه، برای بهینه سازی سایت خود در موتور جستجوی گوگل استفاده نکنید،دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.»

آپدیت الگریتم های گوگل

«« کلینیک سئو ارائه دهنده خدمات سئو سایت در اصفهان،بهینه سازی سایت در اصفهان،آموزش سئو در اصفهان و بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی در شبکه های اجتمایی همچون تلگرام و اینستاگرام می باشد شما کاربران و مدیران جهت برخوردداری از راه کار های ارتقاء شغلی در کسب و کارتان کافیست با ما همراه باشید. »»

0 دیدگاه(ها)
گذاشتن یک دیدگاه

برای تغییر آماده اید؟

همکاری با کلینیک سئو سبب می شود سایت شما در نتایج اولیه گوگل(صفحه اول) نمایش داده شود، که این امر باعث شده بازدید از سایت شما افزایش یابد و افرادی که وارد سایت شما می شوند با شما تماس بگیرند در نتیجه فروش شما بیشتر شده و شما به یک برند تبدیل خواهید شد. کارشناسان کلینیک سئو شما را یاری خواهند کرد تا با تکنیک های بازاریابی اینترنتی نتایجی قابل قبول کسب نمایید