طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

صرف نظر از نحوه فعالیت در دنیای واقعی ، سرمایه گذاری در یک تجارت آنلاین بسیار مهم است. اولین قدم در طراحی سایت شرکتی را حرفه ای بردارید. با داشتن یک وب سایت خوب می توانید خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل به کاربران تحویل دهید و همچنان با آنها تعامل داشته باشید.

هدف آژانس تبلیغاتی کلینیک سئو در طراحی وب سایت شرکتی ، ثبت یک اثر باشکوه و ماندگار از تجارت شما در ذهن مردم است. طراحی یک وب سایت تجاری باید به گونه ای باشد که اگر کاربری برای اولین بار از طریق وب سایت شما بدون داشتن ذهنیت قبلی در مورد کسب و کار شما ، با مارک شما در دنیای واقعی آشنا شد ، تصویری ایده آل از شرکت و نوع آن به وی ارائه شود. ارایه شده.

 

طراحی سایت شرکتی

امروزه با گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی ، نیاز به حضور و فعالیت تجاری در اینترنت بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است. این حضور در ابتدا مستلزم داشتن یک سایت تجاری خوب با تجهیزات مناسب و با کیفیت است. طراحی وب سایت تجاری برای برندها مانند این است که خانه یا وب سایتی داشته باشید که از طریق آن بتوانند محصولات و خدمات خود را بدون واسطه به مشتریان خود ارائه دهند و با آنها رابطه دو طرفه برقرار کنند.

طراحی وب سایت حرفه ای و جذاب مهمترین مرحله در برندسازی آنلاین برای مشاغل است. وب سایت خوب ویترین تجارت در فضای آنلاین است ، ویترینی است که مردم از طریق آن سطح و طبقه کارگر تجارت را قضاوت می کنند. امروزه بیشتر مردم ابتدا با نام تجاری بصورت آنلاین آشنا می شوند و هیچ نام تجاری قبلی در شرکت واقعی ندارند. به همین دلیل ، آنها وب سایت شرکت را جستجو می کنند و در وهله اول از سایت خود بازدید می کنند.

 

اگر در اولین تجربه خود متوجه نشاط و خلاقیت در طراحی وب سایت کسب و کار شما شوند ، از ابتدا نام تجاری کسب و کار در ذهن آنها ایده آل خواهد بود. این موفقیت در برندسازی آنلاین شرکتی تنها با طراحی حرفه ای وب سایت شرکت امکان پذیر است.

امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت شرکت

  • یک سایت خوب محصول مجموعه ای از امکانات زیرساختی و بصری در کنار هم است. این امکانات باید به صورت هماهنگ اجرا شده و متناسب با نیازهای یک سایت تجاری باشد. زیرساخت مناسب یک سایت منجر به سرعت بارگذاری بالا ، مقیاس پذیری ، نمایش مناسب سایت در انواع دستگاه های متصل به اینترنت و … می شود.

 

 

  • رعایت استانداردها در طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت شرکتی ، تجربه کاربر ایده آل یا UX را فراهم می کند. کلینیک سئو  فضای رقابتی دنیای مجازی را تشخیص می دهد ، بنابراین وب سایتی طراحی می کند که مطابق با اصول و فن آوری های آن زمان باشد تا شما را از رقبای خود متمایز کند.

 

  • یکی از مهمترین اصول در طراحی وب سایت تجاری ، رعایت قوانین SEO است. مراجعه حرفه ای به سایت امکان دستیابی به موقعیت مناسب در موتورهای جستجو را فراهم می کند. به این ترتیب سایت کسب و کار شما با رده بالاتری نسبت به رقابت شما به کاربران ارائه می شود.

 

صفحه تماس با ما
طراحی صفحه تماس با ما

صفحه تماس باید به گونه ای طراحی شود که کاربر بتواند در کمترین زمان و به ساده ترین شکل با شما ارتباط برقرار کند. هنگام طراحی وب سایت شرکت ، اطلاعاتی مانند شماره تلفن ، زمان پاسخ ، آدرس شرکت ، سوالات متداول ، طرح ها و غیره را می توان در این صفحه قرار داد  کلنیک سئو فرم تماس را نیز طراحی می کند تا مدیر سایت بتواند پیام های ارسالی از طریق ایمیل ، پیام کوتاه را مشاهده کند.

سایت ux
طراحی اختصاصی صفحات

نکته مهم دیگر در طراحی وب سایت تجاری ، ارائه واضح خدمات و فعالیتهای شرکت است که با طراحی صحیح صفحات مناسب و ساختار یافته انجام می شود. به عنوان مثال ، با توضیح صحیح صفحه درباره ما ، می توانید تمام اطلاعات شرکت را در قالب صحیح به کاربران ارائه دهید. صفحاتی مانند محصولات ، مقالات ، اخبار ، گالری تصاویر و … تجارت و سبک فعالیت شما را به کاربران نشان می دهد.

ریسپانسیو
طراحی واکنشگرا (ریسپانسیو)

امروزه سایتی که به خوبی در تلفن های همراه ، تبلت ها و سایر دستگاه ها نمایش داده می شود ، یکی از عناصر پیش فرض در طراحی وب سایت تجاری به شمار می رود . به عبارت دیگر ، سایز صفحه هر اندازه باشد ، سایت طراحی شده کاملاً ریسپانسیو است و با تمام ابعاد از ساعت های هوشمند گرفته تا بزرگترین LED ها واکنش نشان می دهد و سازگار می شود و از یک نمایش کامل و دقیق برخوردار خواهد بود.

Call Now Buttonتماس با ما