پشیبانی سایت

پشتیبانی سایت یکی از فاکتورهای مهمی است که همزمان نیاز کاربران و پشتیبانی وب سایت را برآورده می کند. یک تیم پشتیبانی قدرتمند می تواند از پس چالش رویدادهای آینده سایت برآید تا سایت شما همیشه از رقابت برتر باشد و مشکلات آن به حداقل برسد.

وب سایت شما در واقع محل کار شما است که برای هدایت صحیح  باید همه شرایط سنجیده شود. باید توجه داشته باشید که پشتیبانی سایت به شما راهنمایی می کند تا وب سایت خود را به مهمترین هدف اعتبار و ارزش خود برسانید.

در دنیایی که سرعت فناوری بالا در حال افزایش است و بیشتر افراد برای فعالیتهای روزمره خود از اینترنت استفاده می کنند و بسیاری از این طریق درآمدزایی می کنند ، ضروری است که وب سایت های معروف دنیا رشد کرده و نسخه پشتیبان تهیه کنند. بصورت آنلاین برای به روزرسانی سایت و حل مشکلات تا مشتری با خیالی آسوده و بدون ضرر از خدمات سایت لذت ببرد. لازم به ذکر است که پشتیبانی سایت ، با دانش روز ، باید به حفظ سایت کمک کند و خدمات را به سرعت به سایت ارائه دهد.

برای این منظور ، ما از پشتیبانی سایت برای افزایش امنیت سایت خود استفاده می کنیم و ممکن است بهترین عملکرد را به مشتریان خود ارائه دهیم. به روزرسانی وب سایت خود با محتوای جدید و جذاب برای جلب توجه مشتریان با نام تجاری شما مهم است ، به ویژه هنگام بازاریابی تجارت خود از طریق وب یا رسانه های اجتماعی. ما متوجه می شویم که بسیاری از شما وقت کافی برای به روزرسانی و طراحی سایت خود را ندارید ، خوشحالیم که با ارائه پشتیبانی و به روزرسانی مطالب خود در اسرع وقت به شما کمک کنیم .

 
مراحل پشتیبانی سایت

پشتیبانی یک روند و تلاش مداوم است و به ویژه در سایتهایی که بازدید کننده بیشتری دارند بسیار مهم است. اگر پشتیبانی به طور مداوم تمدید شود ، دیگر مشکلی برای سایت وجود نخواهد داشت و هر روز تعداد زیادی بازدید کننده دریافت می کند.  ما باید پشتیبانی فنی ، امنیتی و محتوای سایت را پوشش دهیم

نگهداری و مساعدت فنی

پس از راه اندازی سایت ، به دلیل برخی از مشکلات ، سایت دارای برخی مشکلات خواهد بود ، به عنوان مثال ، در بخش الگوهای جوملا که باز است ، ممکن است لینک به وب سایت های دیگر وجود داشته باشد. در این حالت کاربران پس از ورود به سایت به سایت خود هدایت می شوند که ممکن است به مرور رتبه سایت را کاهش دهد. برای جلوگیری از این امر ، پشتیبانی فنی در اولویت است. پیوندهای شکسته ، افزونه های منسوخ شده ، سیستم مدیریت محتوای غیراستاندارد و … همه به سایت آسیب می رسانند ، بنابراین سایت باید مرتباً مطابق با آخرین تحولات در جهان بررسی و بهینه شود

کمک و نگهداری و ایمنی

برای جلوگیری از ورود هکرها به سایت با حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان و اطلاعات آنها ، به ویژه در سایت های فعال در خرید و فروش محصولات و خدمات و ورود کاربران آنها به اطلاعات بانکی خود در سایت ، حفظ امنیت و نگهداری سایت ضروری است

نگهداری و پشتیبانی از مطالب

این بخش از بارگذاری محتوایی که عامل SEO در سایت است و تأثیر زیادی در حفظ رتبه سایت دارد .  پشتیبانی از محتوا با بررسی و اصلاح پیوندهای خراب ، بازنویسی محتوای تکراری ، و همچنین تولید محتوای یونیک برای سایت و غیره انجام می شود.

هدف از پشتیبانی سایت چیست؟

یکی از مهمترین اهداف پشتیبانی سایت این است که بتوانیم وب سایت خود را از نظر فنی ، ایمن و محتوایی به روز نگه داریم و همچنین از نظر امنیتی از حریم خصوصی کاربران خود محافظت کرده و سایت را از مهاجمان دور نگه داریم.

در دنیای مدرن امروز ، که همه کارهای خود را در دنیای مجازی و از طریق اینترنت انجام می دهیم ، ورود به سایتی بسیار مهم است که بتواند کار ما را سریع و در کمترین زمان ممکن انجام دهد ، بدون وجود سرور یا سیستم رنج می برد هنگ کرده یا توسط هکرهای حرفه ای هک شده است.

چه کسی به پشتیبان سایت نیاز دارد؟

افرادی که برای شرکت خود یا  فروشگاه  خود به یک سایت معتبر نیاز دارند تا بتوانند محصولات خود را ارائه دهند ، مهارت ها و دانش خود را به اشتراک بگذارند و مشتری جذب کنند. برای طراحی سایت به پشتیبانی نیاز دارید. لازم به ذکر است که برای دستیابی به اهداف خود ، آنها به وب سایتی نیاز دارند که قابل شناسایی باشد ، در این صورت می توان پشتیبانی سایت را برای وب سایت آنها در نظر گرفت و حتماً با پشتیبانی تماس بگیرید. تا بتوانید در زمینه سلامت سایت و نحوه به اشتراک گذاری محتوا و امنیت سایت خود آموزش های لازم را ببینید.

چه انگیزه ای  برای پشتیبانی سایت وجود دارد ؟

  • تضمین کیفیت سایت
  • افزایش سرعت بارگذاری سایت
  • افزایش امنیت
  • مطالب به روز
  • به اشتراک گذاری مقالات علمی
  • تعمیر و نگهداری هاست
  • شناسایی و مبارزه با هکرها

 

بیشتر بدانید

پشتیبانی از سایت ضرورت دارد؟

بله، برای حفظ و نگه داری از سایت خود نیازمند پشتیبانی سایت به طور منظم دارید. اگر پشتیبانی سایت خود را پشت گوش بندازید، محتوای سایت شما قدیمی می شوند و دیگر ارزش قبلی را نخواهند داشت و سایت شما از اعتبار می افتد.

آیا می توان پشتیبانی سایت خود را به شرکت دیگری واگذار کرد؟

بله ، با برون سپاری پشتیبانی سایت خود به شرکت های معتبر می توانید از پشتیبانی سایت حرفه ای برخوردار شوید.

نقش پشتیبانی سایت چیست؟

پشتیبانی سایت دقیقا مانند تغذیه برای سایت می ماند چرا که باید از سایت مراقبت کرده و مشکلات و کاستی های آن را برطرف کنید. باید گفت که  پشتیبانی سایت برای همه سایتها ضروری است و باعث رونق آن می شود. مسئله بسیار مهم اینکه سایت باید از سرعت بارگذاری بالایی برخوردار باشد زیرا ما در عصر ارتباطات هستیم ما در دوره ای پر سرعت هستیم ، بنابراین نباید این فناوری را از دست بدهیم بیایید در پس زمینه بمانیم.

برای پشتیبانی سایت باید جداگانه هزینه کرد یا روی طراحی سایت است؟

پشتیانی سایت به عنوان یک عامل اساسی پس از طراحی سایت به شمار می رود ، هزینه آن نیز باید به صورت جداگانه پرداخت شود هنگامی که سایت طراحی می شود آموزش به مشتری داده شده و مشتری خود مسئول بروزرسانی سایت خود می باشد، چنانچه شما نتوانید سایت خود را به روز کنید یا مشکلات ان را بر طرف نمایید مشکلاتی ( همچون : بروزرسانی افزونه ها ، حفظ امنیت سایت در مقابل هکر ها ، افزایش سرعت سایت و شیوه به کار گیری و تولید محتوا بر طبق فرایند سئو و…) می توانید پشتیبانی سایت خود را به ما بسپارید .

Call Now Buttonتماس با ما